2023-2024 sezonunda Belediye Kütahyaspor'a transfer olan ancak sezonun ilk yarısında forma giyme konusunda istediğini alamayan Ömer Memiş, lig ve kupadaki tüm maçlarda takımın maç kadrosunda yer alırken sadece bir kez sahaya çıktı. Fatsa Belediyespor'da bir dönem forma giyen 22 yaşındaki Ömer Memiş, Belediye Kütahyaspor forması ile sadece Silivrispor maçında 90 dakika sahada kaldı ve başka bir karşılaşmada süre alamadı.

Fatsa Belediyespor U17 Zirvede Tek Başına Yürüyor 2-4 Fatsa Belediyespor U17 Zirvede Tek Başına Yürüyor 2-4

Belediye Kütahyaspor'dan ayrılan Ömer Memiş için transfer teklifleri arka arkaya gelirken, 2021-2022 sezonunda Fatsa Belediyespor'da lig ve kupada 19 maça çıkmıştı. Ömer Memiş, Fatsa Belediyespor'da savunmanın sol tarafında oynarken 12 maçta 90 dakika sahada kalmış ve o sezon ligde kalmayı son dört hafta garantileyen Fatsa Belediyespor'da kalan maçlarda teknik heyetten izin isteyerek takımdan ayrılmıştı. Fatsa Belediyespor'a önerilen futbolcunun transferi, takımda teknik heyet sorununun çözülmesinin ardından karara bağlanacak.

Fatsa Belediyespor'da Teknik Direktör Kim Olacak? Fatsa Belediyespor'da Teknik Direktör Kim Olacak?

Trendyol Süper Lig ekibi Mondihome Kayserispor'da profesyonel olan ve kariyerinde Silivrispor, Fatsa Belediyespor, Kepez Futbol Kulübü A.Ş. ve Belediye Kütahyaspor formaları giyen Ömer Memiş, oynadığı takımlarda 3.Lig'de 49 kez sahaya çıktı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ