2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden Fatsa Belediyespor'da sezon başında başkanlık görevine getirilen Üzeyir Erdoğan, göreve Murat Parlak'ı getirmişti. Fatsa Belediyespor'da özellikle Bornova 1877 Sportif Faaliyetler A.Ş. karşısında aldığı 3-0'lık mağlubiyetin ardından Parlak'ın görevden ayrılması gündeme gelirken, bu maçın ardından ise Murat Parlak gözetimindeki Fatsa Belediyespor 10 maç kaybetmemişti. Fatsa Belediyespor, ligin ilk yarısını Play-Off potasında tamamlarken alınan sürpriz karar sonrasında ise Murat Parlak ile yollar ayrıldı.

niyazi hüseyinoğlu

Fatsa Belediyespor'da teknik direktör konusunda 2.Lig ekibi Bursaspor'dan ayrılan Murat Sözkesen ve 3.Lig ekibi Pazarspor'dan ayrılan Kadir Kar gündeme gelirken, aynı zamanda takımı Bölgesel Amatör Lig'den 3.Lige çıkaran Can Güven, bir dönem takımı çalıştıran İsmail Cem Cambaz ve dört sezon takımda görev alarak her sezon Fatsa Belediyespor'u ligde tutan Ordulu teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun da adaylar arasında olduğu öğrenildi.

Kadir Kar

TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor'da teknik direktör konusunun Ocak ayının ilk haftasına karar çözülmesi beklenirken, Başkan Üzeyir Erdoğan'ın Play-Off hedefi ile orantılı bir şekilde hedefi olan teknik direktör ile anlaşmaya varması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ