Geçen sezon Fatsa Belediyespor kadrosunda yer alan ve bu süreçte yeni sezonda da takımda kalan iki futbolcudan birisi olan Buğra Civek, takım arıyor. Sezonun ilk yarısında genellikle yedek kalan Buğra Civek, Lacivert-Siyahlı takımın ikinci yarısı kadrosunda yer almayacak.

buğra civekk-1

Fatsa Belediyespor'da sezonun ilk yarısında Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynanan Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. maçının bitiş düdüğü ile birlikte yedek kulübesini yumruklayan ve oyuna girmediği için sinirlenerek direkt olarak soyunma odasına giden Buğra Civek, teknik heyetin raporu doğrultusunda kadro dışı kalmıştı. Buğra Civek bu sezon sadece üç karşılaşmada sahaya çıkarken bu maçlarda ise toplamda 29 dakika sahada kalmıştı.

Yaşanan olayla ilgili olayların olduğu hafta açıklama yapan Buğra Civek ''Hakkımda çıkan haberler dolayısıyla bu açıklamayı yapıyorum. Bugüne kadar hedeflerim doğrultusunda hep çabalayıp daha iyi olmak istediğim için mücadele ettim. Fatsa şehri ve Fatsa Belediyespor benim için sadece hedeften öteye geçip duygusal olarakta bir yer edindi. Bu sebeple şu anki durumumuzda en iyi yaptığım şeyi yapıp çalışmaya devam edeceğim.'' demişti.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ