2023-2024 sezonunun başında yeni başkan Üzeyir Erdoğan'ın teknik direktör tercihi Murat Parlak olurken, sezona istikrarsız bir şekilde başlayan Fatsa Belediyespor daha sonra toparlanmıştı. Fatsa Belediyespor'da sezonun ilk yarısının son 10 karşılaşmanında kaybetmeyen bir takım ortaya çıkaran Murat Parlak, devre arasının gelmesiyle birlikte takımdan ayrılmıştı. Sezonun son maçının ardından transfer konusunda açıklamalar yapan Murat Parlak, bu açıklamalardan geçen iki günün ardından takımdan ayrılığı ile ilgili bir açıklama yaparak Fatsa Belediyespor'a veda etmişti.

Murat Atalarr

Fatsa Belediyespor'da sezonun ikinci yarısında takımı çalıştıracak isimler konusunda bazı görüşmeler yapılırken, yönetimin kararı ise Murat Parlak'ın ekibinde yer alan Murat Atalar'ı takımda tutmak oldu. İyi bir uyum yakalayan futbolcular arasındaki uyumu iyi bilen bir teknik adamla anlaşmak isteyen ve süreçte Murat Parlak'ın yardımcısı Murat Atalar ile de teknik direktörlük görevi için görüşen Fatsa Belediyespor yönetimi, Atalar'ı takımın başına getirdi. Fatsa Belediyespor'da teknik direktör konusu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ancak Murat Atalar'ın ikinci yarı için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Fatsa Teknik Ekip

Samsun doğumlu olan ve 19 Mayıs Belediyespor'da antrenörlük kariyerine başlayan Murat Atalar, 2019 yılında Yılport Samsunspor U17 takımında görev alırken U19 takımı ve Çocuk Futbol Antrenörü görevlerinde bulundu. Daha sonra Yılport Samsunspor'dan ayrılarak Efeler 09 Futbol Kulübü'nde Bölgesel Amatör Lig teknik direktörlüğünü yapan Murat Atalar, geçen sezon ise 3.Lig'de Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.'de Murat Parlak'ın yardımcılığı üstlenmişti.


SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ