2023-2024 sezonuna 2.Lig hedefiyle başlayan ve son altı maçta kaybetmeyen Fatsa Belediyespor son olarak deplasmanda Akhisarspor'u deplasmanda tek golle yenmişti. Ligde 10 maçta 18 puana ulaşan Fatsa Belediyespor'da deplasmanda Akhisarspor karşısında 14.dakikada ise Hakan Aydın'ın sakatlığı korkutmuştu. Sakatlanarak 14.dakikada kenara gelen ve maçın ardından durumu belli olan Hakan Aydın'ın köprücük kemiği kırıldığı açıklanmıştı.

hakan aydın-1

Fatsa Belediyespor'dan maçın ardından Hakan Aydın'ın durumu ile ilgili açıklama gelirken: ''Son 3 maçta 4 gol atan, santrafor oyuncumuz Hakan Aydın Akhisarspor maçının 14.dakikasında  sakatlanarak oyundan çıkmıştır, köprücük kemiğinde kırık tespit edilen, Futbolcumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, tez zamanda yeşil sahalara dönmesini temenni ederiz.'' ifadeleri yer aldı.

Maskeyle Oynayabilir

Sezon başında Muş 1984 Muşspor'dan transfer edilen Hakan Aydın'ın sezonun ilk yarısını kapattığı öğrenilirken ilk yarı bitmeden sahalara dönmesinin ise özel maske ile mümkün olabileceği de konuşulmaya başlandı.

SAMET KARADAĞ