2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.'de Bülent Demirkanlı'dan boşalan teknik direktör koltuğuna Sinan Yücer'i getiren Orduspor 1967 A.Ş.'de değişim başladı. Sezonun ortasında kadro dışı kalan Gürcan Gözüm ve Güney Tutcuoğlu'nun takımla ilişkisinin yollarının ayrılması beklenirken, Orduspor 1967 A.Ş.'de yapılan açıklamada Güney Tutcuoğlu açıklaması resmi olarak geldi. Ordu temsilcisi, Güney Tutcuoğlu ile birlikte ise orta sahada forma giyen ve son altı maçın beşince 90 dakika sahada kalan Kadir Taşoğlu'nu da takımdan gönderdi.

orduspor 1967 a.ş.-19

Orduspor 1967 A.Ş.'de sezon başında takıma transfer edilen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Kadir Taşoğlu, sadece yarım sezon takımda kalabildi. 2.Lig ekibi Ankara Demirspor forması giyen Kadir Taşoğlu, Ordu ekibinde teknik direktörlük görevine Bülent Demirkanlı'nın gelmesinin ardından daha fazla şans bulmuş ve ilk üç haftada göre birçok maçta sahada 90 dakikada kalmıştı. Özellikle Güney Tutcuoğlu ve Gürcan Gözüm'ün kadro dışı kalmasının ardından mevkisinde fazla alternatifi olmayan Taşoğlu, devre arasında Güney Tutcuoğlu ile birlikte takımdan gönderilen isim oldu. 

orduspor 1967 a.ş.-51

Orduspor 1967 A.Ş.'de özellikle Armoni Alanya Kestelspor'da oynadığı kötü futbola rağmen Kadir Taşoğlu'nu ısrarla sahada tutması sonrasında Demirkanlı'nın tribünlerden gelen tepkilere de cevap vermesi ilk yarıda akıllarda kalan enstantanelerden birisi olmuştu. Taşoğlu, Orduspor 1967 A.Ş. formasıyla 14 maça çıkarken 3 sarı kart ve 1 kırmızı kart gördü.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ