Fatsa - Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Fatsa Çocuk ve Gençlik Korusunu meclis salonunda ağırladı. Çocuk ve Gençlik Korosu meclis salonuna gelen belediye başkanı İbrahim Etem Kibar'ı en sevdiği şarkı olan Bir Şarkısın Sen şarkısı ile karşıladılar.

 Fatsa Çocuk ve Gençlik Korosu Şefi Dr. Osman Özel Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'a kendilerini kabul ettiği için teşekkür ederek, “Yeni görevinizde başarılar diliyoruz, birlikte çok güzel işler yapacağız” dedi.

Çocuk Korosu"Bu aile çok büyük bir aile"

Dr. Osman Özel'e çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, "Fatsa'mıza katmış olduğunuz değerlerden dolayı sizlere minnettarız. Her bir evladımızın üstüne yüklemiş olduğunuz değerlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu merkezimizde yetişen çocuklar, gençler gelecekte ülkemiz için çok iyi yerlerde hizmet edecekler. Sürpriz ziyaretinizden dolayı memnun oldum. Çok yorucu yoğun bir gün geçirmeme rağmen sizden almış olduğum enerji günün bütün yorgunluğunu giderdi. Ben bu koronun bir fahri üyesi olarak kendimi görüyorum. Tüm arkadaşlarla kurmuş olduğumuz dostluklarla bu ailenin bir bireyi olduğumu kabul ediyorum. Osman hocamızı koromuzu ve değerli üyelerimizi velilerimizi tebrik ediyorum. Bu aile çok büyük bir aile, bugün özlem gidermek için bir araya geldik ve güzel istişareler yaptık, İnşallah önümüzdeki günlerde aylarda çok güzel projeler bizleri bekliyor.” ifadelerini kullandı.

Editör: Atakan Öztürk