Engelsiz Kafedeki etkinliğe Fatsa Kaymakamı Avni Kula, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ordu Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan katıldı. Ordu Mevlüde Rıfat Poyraz Engelsiz Rehabilitasyon Merkezi bireyleri düzenlenen etkinlikte “Çiçek Abbas” isimli mini skeç gösterisini yaptı. Doğum günleri olan Kübra Kebenç, Sıla Özkan ve Gözde Teke için Avni Kula, İbrahim Etem Kibar ve Harun Tan birlikte doğum günü pastası üflediler.

fatsa 1-1

“Misafirlerimizi Ağırlamaktan Gerçekten Çok Mutlu Olduk”

Fatsa Belediyesi Sosyal Hizmet Müdürü Fatma Güloğlu, Engelsiz Kafe’nin açıldığı günden bu yana çok çeşitli rehabilitasyon merkezlerinden misafirleri ağırladığını belirterek, “Bugün de Ordu Mevlüde Rıfat Poyraz Engelsiz Rehabilitasyon Merkezimiz misafirimiz oldu. Kendilerine buraya geldikleri ve bizleri onurlandırdıkları için çok teşekkür ederiz. Fatsa Engelsiz Kafemizde birbirinden güzel etkinlikler yapılıyor. Bugün de engelli bireyler bizimle bir skeç paylaşımı yaptılar. Misafirlerimizi ağırlamaktan gerçekten çok mutlu olduk.” dedi.

fatsa 2-2

Fatma Güloğlu sözlerini “Engelsiz Kafemiz şuana kadar gerçekten her hafta, her gün özellikle Perşembe ve Cuma günleri dolu dolu etkinlikler ile zamanı dolduruyor. Hakikaten ilginin büyük olduğunu düşünüyorum çünkü gerek Karadeniz Bölgesi'nde gerekse Ordu ili genelinde ilçeler içerisinde hem mekân konum hem de içerisindeki güzelliklerle gerçekten çok güzel yapılmış bir hizmet olarak düşünülüyor. Kulaktan kulağa engelsiz kafemizde yapılan paylaşımlar hakikaten hem özel kardeşlerimiz arasında hem de diğer vatandaşlarımız arasında ilgi uyandırdığını düşünüyorum.” diyerek sonlandırdı.

Engelli Bireyler Engelsiz Kafede Engelli Bireyler Engelsiz Kafede

Editör: Merve Tepecik