Çalışma kapsamında Canlı Sokak, Şehit İbrahim Kılıç Sokak, Bahçe Sokak, Şehit Mehmet Şahin Sokak ve Turan Sokak'ta alt temel malzeme, PMT ve sıcak asfalt çalışmalarına başlayan ekipler yolların daha sağlam ve dayanıklı hale getirilmesini hedefliyor.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yaptığı açıklamada, vatandaşların daha refah bir yaşam sürmelerini sağlamak adına gece gündüz demeden çalıştıklarını vurguladı. Kibar, yapılan altyapı çalışmalarının ardından şimdi de üst yapı çalışmalarına başladıklarını belirterek, bu projelerin mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırmaya yönelik önemli adımlar olduğunu ifade etti.

Fatsa Evkaf 2

İbrahim Etem Kibar, “Halkımızın daha güvenli ve konforlu bir çevrede yaşamalarına katkıda bulunan bu çalışmaların devam edeceğini önemle belirtmek isterim. Belediyemizin sorumluluk alanındaki bölgelerde benzer çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Halkımızın beklentilerini karşılamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu anlamda alt yapı çalışmalarını yaparken vatandaşlarımızın göstermiş oldukları sabır ve anlayış için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Haber merkezi

Etem Kibar Seçim Öncesi Sanayide Etem Kibar Seçim Öncesi Sanayide

Editör: Merve Tepecik