Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından doğaya uyumlu bir şekilde inşa edilen Fatsa Fener Adası yeni sezonda vatandaşların hizmetine açıldı.

 GÜLER: “YAZ BOYU VATANDAŞLARIMIZIN ZİYARETİNİ AÇIK”

Ordu ve Fatsa’ya yeni bir turizm destinasyon alanı kazandırdıklarının mutluluğunu yaşadığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Vatandaşlarımız yaz boyu buraya gelebilecekler. Burası güzel bir ziyaret noktası oldu” dedi.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Güler şöyle konuştu:

“Burası çok ilginç bir turizm destinasyon alanı oldu. Çok kişi burayı merak ediyor. Daha evvelden kayalıktı, hatta çoğu kişi buranın varlığının farkında değildi. Kayalığı aldık, ada yaptık. Böylelikle Fatsa’ya bir ada kazandırmış olduk. Kış geçirdik, en ufacık bir hasar yok. Her şey çok güzel. Burası kuşlar için sığınaklı bir alan oldu. Çevreci bir çalışma ile bir yatırımı yaptık. Şimdi vatandaşlarımız için buraya düzenli seferler koyduk. Hafta sonları saat 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 ve 18.00’de buraya seferlerimiz var. Hafta içi de 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 saatlerinde olacak. Vatandaşlarımız yaz boyu buraya gelebilecekler. Burası güzel bir ziyaret noktası oldu.”

“HARİKA BİR YER, BU TÜR YATIRIMLAR İNSANLARIN İLGİSİNİ ÇEKİYOR”

Vatandaşlar konuşmasında şu ifadelere yer verdiler:

“Gayet güzel bir ortam olmuş. Ordu ve Fatsa’ya böyle bir yer kazandırılması çok önemliydi. Böyle yerleri görmek, böyle yerlerin kazandırılması görmek bizleri sevindiriyor. Bizler için güzel bir deneyim oldu. Harika bir yer, bu tür yatırımlar insanların ilgisini çekiyor. Bu yatırım için Ordu Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz.”

Öte yandan her gün düzenlenecek olan seferlerin ücret tarifesi ise şöyle:

Yetişkin 20 TL, öğrenci, emekli ve şehit yakınları 10 TL iken 0-6 yaş gruplarına ise ücretsiz hizmet verilecek.

Ordu'da Plaj Voleybolu Turnuvası Düzenlenecek Ordu'da Plaj Voleybolu Turnuvası Düzenlenecek

Editör: Zeynep Telci