2023-2024 sezonunda Fatsa Belediyespor'u Play-Off yolculuğu noktasında destekleyen ancak hedefe ulaşamayan Fatsa Belediyespor'un taraftar grubu Yeni Ordu Stadyumu'nda 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne desteklerine devam etmişti. Fatsa Gençlik Taraftar Grubu, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Play-Off karşılaşmaları olan Ayvalıkgücü Belediyespor ve Aliağa Futbol A.Ş. Yeni Ordu Stadyumu'nda yer alırken Play-Off Final maçı için Ordu'dan İstanbul'a kalkan otobüsler için kendilerine söz verilip tutulmadığını açıkladı.

Fatsa Gençlik Taraftar Grubu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Fatsa'ya araç sözü verip göndermeyenler, siz kendinizi iyi biliyorsunuz. Final maçı sonrası sizinle ilgili gerekli açıklamayı yapacağız. Biz yapılanları unutmayız. 52 Orduspor'a başarılar dileriz. Bizim sevdamız renklere, size değil. Unutmayın, bizim Ordu ile aramızı asla bozamazsınız. Yeri geldi, öğrenci kardeşlerimiz cebinden para verip araba kaldırdı, Ordu'ya maça geldi. Bu oyunlara asla gelmeyeceğiz.'' dedi.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki Play-Off final mücadelesi için Ordu Altınordu İlçesi'nden kalkan otobüslerde yaklaşık 1500 taraftar İstanbul'a gitmişti.

Editör: Samet Karadağ