2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off Finalinde bu akşam sat 19:00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park çimlerinde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor karşı karşıya gelecek. Play-Off Final maçı için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park tribünleri ikiye bölünürken taraftarlar İstanbul'a gitti. 52 Orduspor Futbol Kulübü için 21.474 kapasite ayrıldığı açıklanırken aynı kapasite Çimentaş Elazığspor taraftarları için ayrıldı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne destek için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'a gidecek olan taraftarlar Doğu Tribünü (Maraton) ve Kuzey Kale Arkası (UltraAslan Bölümü)'nda yer alacak. Batı Tribün ve Güney Kale Arkası'nda ise Çimentaş Elazığspor taraftarları yer alacak.

Ordu'da Cuma akşam saatlerinde Altınordu İlçesi'nde Ordu Lisesi önünde toplanan 52 Orduspor Futbol Kulübü taraftarları, otobüslere binerek İstanbul'a gitti ve sağ salim İstanbul'a ulaştı. Ordu'dan İstanbul'a yaklaşık 1500 taraftar giderken 21.474 kapasitenin olduğu 52 Orduspor Futbol Kulübü tribünleri için İstanbul ve çevre illerde de taraftarların taraftarlara katılacağı öğrenildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Doğan Deniz Cuma günü yaptığı açıklamada, "Mevcut kontenjana 300 kişi daha ekleyerek yaklaşık 1500 taraftarımızı Ordu'dan İstanbul'a taşıyacağız. Bu organizasyona destek veren tüm kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve iş insanlarına teşekkür ederiz. Artırılan 300 kişilik kapasiteye dahil olmak isteyen taraftarlar, Bozukkale taraftar grubu ile iletişime geçebilirler. Kayıt işlemleri için 0542 291 8247 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Bileti olmayan taraftarlarımızı maalesef araçlarla finale götüremeyeceğiz," demişti.

Editör: Samet Karadağ