Yapımı devam eden yeni iş yerlerinin olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için Özel Sanayi Sitesi ve Kurtuluş Mahallesi’nde çalışmalar devam ediyor. Özel Sanayi Sitesi’nde devam eden yağmur suyu hattı yapım çalışmaları hakkında Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar açıklamalarda bulundu.

İbrahim Etem Kibar, “Göreve geldiğimiz günden bugüne sorunsuz bir üstyapı ve altyapı için canla başla çalışıyoruz. Ekiplerimiz bugünde Küçük Sanayi Sitesi’nde yağmur suyu hattı çalışmalarına devam ediyor. Fatsa Özel Sanayi Sitemiz bölge ekonomisine katkı sağlayan önemli bir ticaret merkezi olarak büyümeye devam ediyor aynı zamanda esnaflarımız için önemli bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Özel Sanayi Sitemizde toplamda 99 yeni iş yerini esnaflarımıza kazandırıp, bölgenin ekonomisine önemli bir katkı sunacağız. Şimdiden güzel ilçemize hayırlı olsun. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Tüm ekiplerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Fatsa Sanayi Çalışmalar 1

Kibar, “Birlik beraberlik ve esnafın zanaatkârlığı sayesinde her geçen gün büyüyen ve gelişen Özel Sanayi Sitesi iş yerleri aynı zamanda esnaflarımız için önemli bir yatırım fırsatı olacak. Ben şimdiden şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Fatsa'da 27 Yeni Sanayi Dükkanı İhaleye Çıkıyor Fatsa'da 27 Yeni Sanayi Dükkanı İhaleye Çıkıyor

Editör: Merve Tepecik