Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle yapılan okçuluk kamp alanı içerisinde 265 metrekare idari kısım ve 570 metrekare okçuluk salonu bulunuyor. İdari kısım içerisinde ise 2 adet engelli soyunma odası, 2 adet engelli tuvalet-duş, 1 adet eğitmen odasının yanı sıra 1 adet erkek öğrenci soyunma odası ile erkek tuvalet-duş kabini, 1 adet kız öğrenci soyunma odası, kız tuvalet-duş kabini, 1 adet atölye odası, 1 adet depo, 1 adet teknik hacim odası, 1 adet pano odası bulunuyor. 570 metre karelik okçuluk salonu içerisinde ise 456 metrekare 1.salon ve 114 metrekare 2.salon yer alıyor.

Fatsa Okçuluk 2

“Gençlerimize Yeni İmkânlar Sağlamak İçin Çalışıyoruz”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, gençlerle ilgili yapılan her çalışmaya, atılan her adıma özel hassasiyet gösterdiklerini belirterek “Okçuluk Kamp Alanı içerisinde 1 adet 500 seyirci kapasiteli sentetik çim sahamız bulunuyor. Gençlerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlanarak Türkiye’nin yarınlarına yön veren bireyler olmaları için gayretle çalışıyoruz. Gençlerimizin önünü açmak ve onların yaşam kalitelerini artırmak en önemli hedefimiz. Biz her yeni gün, gençlerimize yeni imkânlar sağlamak için çalışıyoruz. Spor ve sporcuların her zaman yanındayız.” diye konuştu.

Fatsa Okçuluk 3Haber merkezi

Kibar, “Dolunay Mahallemizi Geleceğe En İyi Şekilde Hazırlıyoruz” Kibar, “Dolunay Mahallemizi Geleceğe En İyi Şekilde Hazırlıyoruz”

Editör: Merve Tepecik