Fatsa Belediyesi karne tatilinde öğrenciler için getirttiği yetenek sirkini ilginin çok yoğun olması nedeniyle bir kez daha getirterek çocukların ve ailelerinin seyrine sundu. Eğlence dünyasının muhteşem şovu Cambaz Mithat’ın Yetenek Sirki çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. 

Katılımın oldukça yoğun olduğu Yetenek Sirki’nde Cambaz Mithat jonglör, akrobasi, sihirbaz, palyaço, tek tekerli bisiklet, ateş şov, rolla bolla, denge ve piton yılanı gösterileriyle izleyenlere neşeli ve heyecanlı dakikalar yaşattı.

fatsa sirk 2

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar çocukların mutluluğu için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirterek, “3 yıldır yaptığımız gibi bu sömestir tatilinde de çocuklarımız sirk gösterisi ile ilk dönemin yorgunluğunu atsınlar istedik. Bu bağlamda daha önce ulusal kanallarda program yapmış yeteneğimizi yeniden şehrimize getirdik. Bu eğitim sürecinde çocuklarımız biraz yoruldu. Onların moral ve motivasyonlarını artırmak, evlatlarımıza güzel bir ara tatil yaşatmak amacıyla heyecan ve eğlence dolu çocuk şenliği düzenledik. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklarımız büyük ilgi gösterdi. Ben bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların yüzünü güldürmek bizlere mutluluk veriyor enerji veriyor.” dedi.

Yetenek sirkinin sonunda çocuklar Cambaz Mithat ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Sirk gösterisi 2 gün boyunca toplamda 6 seans olarak gösterime sunuldu.

Haber Merkezi

“Yetenek Sirkiniz” Yeniden Fatsa’da “Yetenek Sirkiniz” Yeniden Fatsa’da

Editör: Merve Tepecik