Fatsa'da teşkilat binası önünde çok sayıda partili ve vatandaş tarafından karşılanan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar otobüs üzerinden yaptığı konuşmada, "Fatsa'ya altın çağ yaşatacak yeni hizmet kapılarının açılacağı bir dönemin müjdesini verebilirim" dedi.

Kibar yaptığı konuşmada, “İlk dönemde gerçekleştirdiğimiz projelerle kazandığımız deneyim ve güvenle, Fatsa'nın geleceğini daha da sağlam temeller üzerine inşa etmeye kararlıyız. Fatsa'nın sıcak topraklarında, birinci dönem belediye başkanlığımız süresince ortaya koyduğumuz hizmet anlayışını, ikinci dönemde daha da güçlendirmek ve şehrimizin geleceğine sağlam adımlarla ilerlemek üzere buradayız. Fatsa, sadece coğrafi sınırlarıyla değil, aynı zamanda içinde barındırdığı insanlarla da bir bütündür. Bizler, bu bütünlüğü güçlendirmek, birlik ve beraberlik içinde hareket etmek için yola çıktık.” dedi.

“Daha Sağlam Temeller İnşa Etmeye Kararlıyız"

fatsa etem kibar 2

İlk dönemde gerçekleştirdiği projelere de değinen İbrahim Etem Kibar, “Fatsa'nın geleceğini daha da sağlam temeller üzerine inşa etmeye kararlıyız. Hizmetlerimizi yalnızca fiziki gelişime odaklanmakla sınırlı görmüyor, aynı zamanda insanlarımızın refahı, mutluluğu ve sosyal uyumu için de çaba harcıyoruz.” dedi. Kibar konuşmasına “Fatsa'nın zengin kültürüne ve tarihine saygılı, çeşitliliği kucaklayan bir anlayışla, herkesi kucaklayan bir şehir yaratmayı hedefliyoruz. İnsanlarımızın katılımı ve görüşleri bizim için çok değerlidir. Halkımızın taleplerini dinliyor, ihtiyaçlarını anlamak için çaba sarf ediyor ve ortak akıl prensibiyle hareket ediyoruz.” diyerek devam etti.

"Fatsa İçin Uzun Vadeli Planlar Yapıyoruz"

Fatsa'nın her bir köşesini kucaklayarak, adaletli, şeffaf ve etkili hizmet anlayışı sürdürmeye devam edeceğini belirten İbrahim Etem Kibar, “Yerel yönetim olarak sadece bugünü değil, yarını da düşünüyor ve Fatsa'nın uzun vadeli kalkınması için planlar yapıyoruz. İkinci dönemde, altyapıdan kültürel etkinliklere, eğitimden çevre korumaya kadar geniş bir yelpazede projeleri hayata geçirerek Fatsa'yı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.” dedi.

fatsa etem kibar 3

Kibar konuşmasını “Bizler Fatsa'nın güzelliklerini korumak, kalkındırmak ve gelecek nesillere daha iyi bir şehir bırakmak adına buradayız. Sizlerle birlikte, Fatsa'nın daha aydınlık yarınlara yürümesi için el birliğiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Her bir Fatsalının desteği ve katkısı bizim için büyük bir motivasyon kaynağıdır. Hep birlikte Fatsa'nın geleceğini daha da güçlendirecek, birlikte büyüyecek ve birbirimize daha da yakınlaşacağız.” diyerek sonlandırdı.

Haber Merkezi

Editör: Merve Tepecik