2024-2025 sezonunda Ordu'yu Ünye 1957 Spor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek olan Galataspor'dan yeni sezon öncesinde açıklama geldi. Galataspor'da takımın Genel Koordinatör ve teknik sorumlu Gökmen Yavuz ''Söz verdim Ordu'ya. Takımı Ordu doğumlu futbolculardan kuracağız. Herkesin saygı duyduğu bir takım olacağız'' demişti. Bu açıklamanın ardından ise ilk olarak takımı 1.Amatör Lig'de şampiyon yapan takımda iç transfer hamlelerinin yapılacağı belirtildi.

Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Galataspor'da yapılan açıklamada ''2024-2025 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligi'nde mücadele edecek olan takımımızın iç transfer çalışmaları bugün itibari ile başlamıştı. Sonrasında belirlediğimiz dış transferler ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm spor kamouyuna duyrulur'' ifadeleri yer aldı. Galataspor'da önümüzdeki günlerde transferlerin arka arkaya açıklanacağı öğrenildi.

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Galataspor'da takımın Genel Koordinatör ve teknik sorumlu Gökmen Yavuz daha önce yeni sezon ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ''Eski Orduspor ruhunu Ordu Futbolu'na geri getireceğim'' demişti.

Editör: Samet Karadağ