Ordu Futbolu'nda altyapısı ile dikkat çeken ve aynı zamanda A takım seviyesinde bu sezon şampiyonluk hedefini gerçekleştirerek Bölgesel Amatör Lige yükselen Galataspor'da altyapı teknik ekibine takviye yapıldı. Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig'de yer alacak olan takımda altyapıda çalışmalar devam ederken Teknik Sorumlu Gökmen Yavuz, Ordu Gücü Futbol Kulübü'nden ayrıldığı açıklayan Hami Sergen Katırcıoğlu'nu kulüp bünyesine kattıklarını açıkladı.

Ordu Futbolu'nda dikkat çeken genç antrenörlerden birisi olan ve geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de zor süreçten geçen Ordu Gücü Futbol Kulübü'nün başına devre arasında geçerek takımı ligde tutan Hami Sergen Katırcıoğlu daha sonra Kadın Futbol yapılanmasında takımın önemli bir eşik atlamasında yardımcı olmuştu. Bu sezona Erkek Futbol Takımı antrenörü olarak başlayan ve 2024 yılının ilk ayında başlayan Kadın Futbol 3.Ligi'nde de Ordu Gücü Futbol Kulübü'nde teknik sorumlu olan Hami Sergen Katırcıoğlu takıma veda etmişti. 

Hami Sergen Katırcıoğlu'nun Galataspor altyapısında görev alacağı ve özellikle Futbol Akademisi bünyesinde genç oyuncuların gelişimi konusunda çalışacağı öğrenildi.