2023-2024 sezonunda amatör ligde transfer sezonunun son gününde transfer çalışmalarını tamamlayan takımlar kadrolarını güçlendirdi. Ordu'yu Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden Perşembespor'da son günde transfer yapan takımlardan birisi olurken, Perşembespor bir dönem Galatasaray altyapısında kaleyi koruyan 2002 doğumlu kaleci Eren Olmuş'u kadrosuna kattı.  Ordu Fatsa doğumlu olan Eren Olmuş henüz 12 yaşında Galatasaray altyapısına transfer olmuştu.

Muhammet Can Öztürk, Perşembespor'a Transfer Oldu Muhammet Can Öztürk, Perşembespor'a Transfer Oldu

Kariyerinde altı sezon boyunca Galatasaray'ın alt yapısında oynayan ve farklı kategorilerde forma giydikten sonra 2018 yılında Kaşımpaşa'ya transfer olan Eren Olmuş, 2021-2022 sezonunda ise Kasımpaşa'dan ayrılarak kariyerine yeni bir yön çizmişti. Eren Olmuş sırasıyla Belediye Bolvadin Termalspor, Bartınspor, Cankurtaran ve Küçükçekmece Sinopspor Kulübü formaları giydikten sonra Perşembespor'a transfer oldu.

2002 doğumlu Eren Olmuş profesyonel liglerde henüz sahaya çıkmazken, Bölgesel Amatör Lig'de ise 4 kez sahaya çıktı. 2002 doğumlu kaleci Eren Olmuş, U-17 Milli takımda ise 2 maça çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ