Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden ve transfer sezonunun son gününde transfer çalışmalarına hız veren Perşembespor, Ordu Futbolu'nun yakından tanıdığı Muhammet Can Öztürk'ü kadrosuna kattı. Kariyerine Orduspor altyapısında başlayarak başta TFF 1.Lig olmak üzere 2.Lig ve 3.Lig'de Mor-Beyazlı formayı giyen ve daha sonra takımdan ayırlan Muhammet Can Öztürk, farklı takımlarda forma giydikten sonra bu sezon başında Bölgesel Amatör Lig takımlarından Nişantaşıspor ile anlaşmıştı. Son olarak Bölgesel Amatör Lig'de Sebat Gençlikspor forması giyen Muhammet Can Öztürk, geçen sezon talihsiz bir sakatlık geçirerek futboldan uzak kalmıştı.

Muhammet Can Öztürk: ''Çekilen Cefayı Biz Biliyoruz'' Muhammet Can Öztürk: ''Çekilen Cefayı Biz Biliyoruz''

Sakatlığını atlatan ve futbola yeniden dönen Muhammet Can Öztürk, Bölgesel Amatör Lig ekibi Perşembespor ile anlaştı. Geçen sezon Perşembespor'un Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğunun ardından Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a özel açıklamalarda bulunan Öztürk: ''Şampiyonluklarından dolayı Perşembespor’u tebrik ediyorum. Özellikle kardeşim dediğim Mehmet Batuhan Şenel teknik direktörlük yaptı. İlk senesinde elde ettiği başarıyı içten kutluyorum. Yolu açık olur. Eminim Gülyalı Turnasuyuspor’da yine takım yapabilir. Onlar için umudum çok yüksek. Yöneticilerini de tanıyorum. '' demişti.

Profesyonel Liglerde Sadece Süper Lig'de Oynamadı

Kariyerinde Orduspor'da profesyonel olduktan sonra birçok takımda forma giyen Muhammet Can Öztürk, Trendyol 1.Lig'de 7, TFF 2.Lig'de 7, TFF 3.Lig'de 99, Türkiye Kupası'nda 6 ve Bölgesel Amatör Lig'de 25 maça çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ