General Mobile GM Phoenix 5G, fiyat-performans oranıyla ve sunduğu özelliklerle kullanıcıların beğenisini toplamayı başarıyor. Fiyatı ve performansıyla dikkat çeken bu model, teknoloji meraklılarına hitap ediyor ve onlara yüksek standartlarda bir akıllı telefon deneyimi vaat ediyor.

General Mobile GM Phoenix 5G'nin güncel fiyatı başlangıçta 16.499 TL olarak belirlenmişken, son indirimlerle birlikte 14.699 TL'ye düşmüş durumda

General Mobile'den GM Phoenix 5G İçin İndirim

Siyah renkli, kavisli kenarlı bu cihaz, MediaTek Dimensity 7050 işlemci ve Android 13 işletim sistemi ile geliyor. Cihazın önemli özellikleri arasında, 16 GB'a kadar RAM, 6,78 inç 120 Hz AMOLED ekran, AI destekli 200 megapiksel Matrix kamera, ve 4K video kaydı yapabilme kapasitesi bulunuyor.

Telefon, günlük kullanım ve yoğun uygulama gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabilecek donanımsal özelliklere sahiptir. Ayrıntılı performans testleri sonucunda elde edilen veriler, GM Phoenix 5G'nin yüksek işlem kapasitesi ve hızlı yanıt verme yeteneği ile kullanıcı memnuniyetini artırdığını göstermektedir.

Generale Mobile Indirimleri

Ayrıca, 4.700 mAh pil kapasitesi ve 67 watt hızlı şarj desteği ile telefon, yüzde 80 şarj seviyesine sadece 30 dakikada ulaşabiliyor. İndirim sonrası telefonun fiyatı 16.499 TL'den 14.905 TL'ye düşmüş durumda.

Telefonun Teknik Detayları

  • Ekran ve Kamera: Telefon, 2.400 x 1.080 piksel çözünürlük sunan 6,78 inç bir AMOLED ekrana sahip ve 1.78 milyar renk gösterebiliyor. Yapay zeka destekli ana kamera 200 megapiksele kadar çıkabilen bir çözünürlük sunuyor, ancak telefoto kamera yok.
  • İnternet ve Şarj Özellikleri: Wi-Fi 6 desteği sayesinde önceki nesil Wi-Fi bağlantılarına göre daha hızlı internet deneyimi sunuyor. Ayrıca, 67 watt hızlı şarj özelliği ile telefonun pili çok kısa bir sürede yüksek şarj seviyelerine ulaşabiliyor.