Gülyalı Belediyesi kuruluşunun 52. yılını kutluyor. 1972 yılında kurulan belediyenin kuruluş tarihinin 29 Şubat’a denk gelmesi dolaysıyla 4 yılda bir kutlama yapılabilen etkinliğin ilki 2019 yılında gerçekleşmişti. 2024 yılında yarım asırlık serüvenini geride bırakan Gülyalı Belediyesi’nde kuruluş yıl dönümüne özgü Vefa Gecesi düzenleniyor.

52. yıla özel belgesel

Tüm Gülyalıların davet edildiği gecede Gülyalı Belediyesi tarafından geceye özgü hazırlanan belgesel de ilk kez gösterime sunulacak. Gülyalı’ya hizmet etmiş belediye başkanlarımızın yaşam öykülerinin yanı sıra ailelerinin konuşmalarının ve anılarının yer aldığı her yönüyle manalı belgeselin gelecek kuşaklara bir anı olarak bırakılması hedefleniyor.

Konuyla ilgili detayları açıklayan Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “Gelenekten Geleceğe Nesiller Boyu Hizmet sloganıyla hazırladığımız Gülyalı Belediyesi 52. Kuruluş Yıl Dönümü Vefa Gecesi, 28 Şubat Çarşamba günü saat 19’da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda düzenlenecek. Belgesel gösteriminin yanı sıra plaket takdimi ve müzik dinletisinin de gerçekleşeceği geceye tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Sunumunu ünlü Programcı-Gazeteci Akın Çiçek’in gerçekleştireceği etkinliğe katılacaklar için Gülyalı Camii yanından ücretsiz servis kaldırılacağı bildirildi. Haber merkezi

Gülyalı Belediyesi

Ulaş Tepe: Bu kenti birlikte yöneteceğiz Ulaş Tepe: Bu kenti birlikte yöneteceğiz

Editör: Soner Özdemir