Ordu Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Orkent A.Ş. Ordu’da en büyük olma özelliğini taşıyan Çocuk Eğlence Merkezi Projesini hayata geçirdi.

      Ordu’nun Gülyalı ilçesinde bulunan Marino Port Alışveriş Merkezi, sadece alışveriş değil, aynı zamanda hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlence ve etkinlik alanlarıyla dikkat çekiyor. Lunapark, futbol sahası, kum futbolu, kum voleybolu, kamp alanları, motel, kano alanı, anfiler gibi çeşitli aktivite alanlarının bulunduğu Marino Port Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde çocukların merakla beklediği Çocuk Eğlence Merkezi de açıldı.

      İçerisinde büyük oyun alanı, trambolin, tırmanma duvarı, futbol-basketbol arena, sesli piyano, tahterevalli, kaydırak, meslek evleri, tırtıl, atlı karınca, elektrikli motosiklet gibi birçok yeni nesil oyun grubunun yer aldığı çocuk eğlence merkezinde çocuklar verimli ve eğlenceli vakit geçiriyor. Oyun alanları, çocukların fiziksel becerilerini geliştirmelerine de katkı sağlıyor.

      Çocuk Eğlence Merkezi’nin hizmete sunulması, ebeveynler için büyük bir avantaj sağlıyor. Alışveriş yaparken çocuklarını eğlenceli ve güvenli bir ortamda bırakabilecek olan aileler, Marino Port'ta keyifli zaman geçirebilecekler.

      Marino Port Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Ordu'nun doğu giriş kapısı Gülyalı ilçesinde, Ordu-Giresun Havalimanı'nın hemen yanında ve ana yola sıfır konumda bulunuyor. Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir