uşak haber

Tiyatro Haberleri

tiyatro haberleri ve güncel tiyatro gelişmeleri, tiyatro ile ilgili tüm video, tiyatro fotoğrafları ve tiyatro haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


GENEL

Yılmaz Erdoğan'ın usta kaleminden sahneye uyarlanan "Haybeden Gerçeküstü Aşk", 27 Temmuz Cumartesi günü Ordu Atatürk Kültür Merkezi'nde izleyicileriyle buluşacak.

KÜLTÜR-SANAT

8. sezonuyla Türkiye’nin dört bir yanında sahne alan ‘Ruh Öküzüm’ adlı oyun, Büyük Anadolu Turnesi kapsamında bugün Ordu’ya geliyor.

Ordu Üniversitesi Tiyatro Kulübü tarafından düzenlenen 11. Tiyatro Festivali başladı.

8. sezonuyla Türkiye’nin dört bir yanında sahne alan ‘Ruh Öküzüm’ Büyük Anadolu Turnesi kapsamında Ordu’ya geliyor.

İdam cezasına çarptırılmış bir mahkûmun son beş haftasını ve bu süreçte yaşadığı çöküşü anlatan "Bir İdam Mahkumunun Son Günü" oyunu,...

GENEL

Ordulu tiyatro oyuncusu ve yazar Ufuk Ersoy, 11 Mayıs Cumartesi günü saat 13:00 - 19:00 arasında Hasbihal Kitap Kafe'de okurlarıyla...

Ünlü oyuncu Nevra Serezli, “Ağaçlar Ayakta Ölür” tiyatro oyunu kapsamında bugün Ordu’ya geliyor.

KÜLTÜR-SANAT

Devrim Yakut ve Altuğ Görgü'nün başrollerini paylaştığı "Üç Eksi Bir" adlı oyun bugün Ordu’da tiyatroseverlerle buluşacak.

KÜLTÜR-SANAT

Renkli gösterileriyle tanınan, sihirbazlı ve palyaçolu Yaramazlar Sirki Çocuk Tiyatrosu, Ordu’ya geldi.

GENEL

27 Mart Dünya Tiyatro Günü dolayısıyla Ordu'daki tiyatro sanatçıları, Altınordu ilçesi Atatürk Anıtı önünde bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.

KÜLTÜR-SANAT

Tiyatro severler Nisan ayında Devrim Yakut ve Altuğ Görgü'nün başrollerini paylaştığı "Üç Eksi Bir" adlı oyunla buluşacak.

GENEL

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu'nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan ve bu yıl ilki gerçekleştirilecek “1. Ordu Şehir Tiyatroları Festivali” başlıyor.