Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Uğur Yener, dün elim bir olay sonucu yaşamını yitirdi. Uzun yıllardır belediyede görev yapan Yener için tören düzenlendi.

Uğur Yener, evinin önünde helallik alınmasının ardından Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesine getirildi. Burada düzenlenen törene Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Belediye Başkan Yardımcılar Bahadır Baş ve Hüseyin Akdeniz, önceki dönem Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, birim müdürleri, mesai arkadaşları, ailesi ve sevenleri katıldı.

Belediye Personel

'Altınordu Belediyemiz Gözde Bir Personelini Kaybetti'

Uğur Yener’in ailesi ile yakından ilgilenen Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, başsağlığı temennisinde bulundu. Törende konuşan Ulaş Tepe, “Şehirlerin temizliği hiç şüphesiz çok kıymetli ve değerli. Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır. Gerçekten hem arkadaşlarıyla uyumuyla hem disipliniyle hem çalışkanlığıyla Altınordu Belediyemiz gözde bir personelini kaybetti. Hiç şüphesiz evlat acısı en büyük acılardan bir tanesi. İnşallah bundan sonraki süreçlerde güzel günlerde bir araya gelmeyi temenni ediyorum ama ölüm de hiç şüphesiz var. En acısı da genç ölüm, ani ölüm. Biz de Altınordu Belediyesi olarak 1 hafta içerisinde 2 kere hem genç hem erken ölümü yaşadık. Rabbim Uğur Yener kardeşimizin mekanını cennet eylesin. Ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar versin” dedi.

Konuşmaların ardından duaların okunmasının ardından tören sona erdi. Evli ve 1 çocuk babası olan Uğur Yener, öğle vakti Ensar Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Sıraca Mahallesi’ndeki aile mezarlığında toprağa verildi.

Altınordu Belediyesinden Özel Öğrencilere Özel Etkinlik Altınordu Belediyesinden Özel Öğrencilere Özel Etkinlik

Editör: Zeynep Telci