31 Marta Yerel Seçimlerini kazanan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Erdem Oğuz Özer’den teslim aldı.

Mazbata töreninde konuşan Kibar, “Bu görevi yeniden üstlenmekten dolayı büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Geçmiş dönemde olduğu gibi, yeni dönemde de Fatsa'mızın güzelliklerini daha da ileri taşımak, değerli hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın refahı ve mutluluğu için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Rabbim ülkemize ve memleketimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.” dedi. 

"Üzerimize çok ciddi ağır bir sorumluluk yüklendi"

Kibar, “Ben şahsım adına seçim yarışı boyunca bizlere teveccüh gösteren her bir vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Üzerimize çok ciddi bir ağır bir sorumluluk yüklediler. Bu sorumluluk bilinci içerisinde Allah izin verirse hiçbir meclis üyemizi de bizlere güvenen hiçbir vatandaşımızı da mahcup etmeyecek boynunu aşağı eğdirmemeyecek şekilde hizmet etmeye devam edeceğimizi belirtmek isterim. Burada bulunan her bir siyasi partimizin meclis üyelerine öncelikle tebrik etmek istiyorum. ” şeklinde konuştu. 

Fatsa'da Bayram Temizliği Başladı Fatsa'da Bayram Temizliği Başladı