2023-2024 sezonunda devam eden Ordu 2.Amatör Lig'de geçtiğimiz hafta sonu Karşıyaka Spor Tesisleri'nde Adem Aksoy Boztepespor ile İdmanyurduspor arasında kritik bir 90 dakika oynanmıştı. A Grubu'nda yer alan iki takım arasındaki karşılaşma karşılıklı gollerle 1-1 sona ererken maçta yaşanan disiplin zaafiyetleri ise İl Futbol Disiplin Kurulu tarafından cezalandırıldı. İdmanyurduspor'da iki futbolcuya üçer maç ceza verildi.

Ordu Futbolu'nda yıllar boyunca mücadele eden İdmanyurduspor geçen sezon olduğu gibi bu sezon da 2.Amatör Lig'de Play-Off oynamak isterken Adem Aksoy Boztepespor mücadelesinin ardından ise iki oyuncusu sezonu kapattı. İdmanyurduspor'da Yiğit Poyraz Okutan ve Arda Şeker, Adem Aksoy Boztepespor mücadelesinin ardından üçer maç ceza aldı. İki futbolcu sezonun kalan üç haftalık bölümünde cezalarından dolayı forma giyemeyecek.

İdmanyurduspor bu hafta Fidangörspor ile karşı karşıya gelecek ve devamındaki haftada BAY geçecek. İdmanyurduspor ligin son haftasında ise İstanbul Boğazıspor ile karşı karşıya gelecek.

Editör: Samet Karadağ