Ordu Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı İlhan Yılmaz, memleketi Sakarya’nın Serdivan ilçesinden Belediye Başkanı aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Yaklaşık 30 ay Ordu’yu imara kapatan Ordu Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı İlhan Yılmaz görevinden istifa etti.

 Sosyal medya hesabından açıklama yapan İlhan Yılmaz şu ifadelere yer verdi:

2019 yılında büyük bir gururla başladığım Ordu Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı görevimden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım. İnsanı ve doğasıyla ülkemizin en güzide şehirlerinden biri olan Ordu’ya 4 yıl boyunca hizmet etmenin mutluluğunu yaşadım. Bu süre zarfında çok güzel insanlarla çalışma ve tanışma fırsatı buldum. İki günü bir olan ziyandadır ve her dem tecrübedir şuuruyla hareket ederek, iyinin daha iyi, güzelin daha güzel olması için olağanca gayret sarf ettim. Görevimiz her ne kadar şehirleri imar etmekle ilintiliyse de, bir yandan gönülleri imar etmenin güzelliğine vakıf oldum.

Teşekkür etti gitti

Sakarya Serdivan’da başlayan kariyerimizin Ordu’nun münbit topraklarında bereketlendiğini ifade etmeliyim. Bu vesileyle, şahsıma bu fırsatı veren ve engin tecrübelerinden daima faydalandığım Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürü bir borç biliyorum. Aynı şekilde yakın çalışma arkadaşlarıma, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin tüm emektarlarına, Meclis Üyelerimize, AK Parti Ordu İl Teşkilatımızın her kademesine, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, Ordu’daki medya kuruluşlarının değerli temsilcilerine ve elbette daima yanımda olan sevgili aileme bana kattıkları her şey için çok teşekkür ediyor, her birinden helallik diliyorum.” Haber merkezi

OBB kendi yaptığı kaçak yapıyı yıkmadı OBB kendi yaptığı kaçak yapıyı yıkmadı