İsrail, inovasyon ve girişimcilik kültürüyle tanınan bir ülke. Startup'lar ve teknoloji devleri olsa da, İsrail'in zengin iş dünyası çok daha fazlasını sunuyor. Bu haberde, İsrail'in gizli devlerini keşfedeceğiz. A'dan Z'ye uzanan 156 markayı içeren bir listeyi ele alacağız. Bu markaların bazıları size tanıdık gelebilirken, kimileri tamamen yeni olabilir.

Fjfghgisrail Yiyecek ve İçecek Markaları 

Osem, Strauss Group, Tempo Beer Industries ve daha fazlası gibi bilinen isimlerin yanı sıra, Bamba (yer fıstıklı atıştırmalık), Bissli (tuzlu kraker) ve Gazoz (gazlı içecek) gibi sevilen İsrail ürünlerini sunan markalar.

İsrail Moda Markaları

Castro, Fox ve Gottex gibi önde gelen moda markalarının yanı sıra, daha az bilinen mücevher markaları ve moda perakendecileri.

İsrail Teknoloji Markaları

Check Point, Mobileye ve Fiverr gibi global tech liderlerinin yanı sıra, siber güvenlik, iletişim ve yazılım alanlarında faaliyet gösteren sayısız inovatif şirket.

İsrail Finans Şirketleri 

Bank Hapoalim ve Bank Leumi gibi büyük bankaların yanı sıra, Isracard (kredi kartı şirketi) ve Insurance companies (sigorta şirketleri) gibi finansal hizmet sağlayıcılar.

İsrail'in zengin iş dünyasını yansıtan çeşitli sektörlerden markalar. Kozmetik, perakende, turizm ve ulaşım gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketler.

Nescafe hangi ülkenin malı? Nescafe İsrail malı mı, kimin - 2024 Nescafe hangi ülkenin malı? Nescafe İsrail malı mı, kimin - 2024