2019 yılında vizyona giren ve Joaquin Phoenix'e En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ı kazandıran Joker filmi, sinemaseverler tarafından büyük beğeni toplamıştı. Arthur Fleck'in karanlığa sürüklenişini ve Joker'e dönüşümünü anlatan film, gişe rekorları da kırmıştı.

Joker

Joker 2 Ne Zaman Çıkacak?

Joker 2 filminin vizyon tarihi 4 Ekim 2024 olarak belirlendi. Filmin ilk fragmanı ise 10 Nisan 2024 tarihinde yayınlandı.

Joker 1

Joker 2'de Neler Olacak?

Joker 2 filminin konusu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak fragmandan yola çıkarak bazı tahminlerde bulunabiliriz. Fragmanda, Joker'in Arkham Asylum'da olduğu ve Harley Quinn ile bir araya geldiği görülüyor. Ayrıca, Joker'in Gotham Şehri'ni yeniden kaosa sürüklemek için bir plan yaptığı da düşünülüyor.

Joker 3

Joker 2 Fragmanı Hakkında Neler Biliniyor?

Joker 2 filminin ilk fragmanı 10 Nisan 2024 tarihinde yayınlandı. Fragman, 2 dakika 2 saniye uzunluğunda ve oldukça karanlık bir atmosfere sahip. Fragmanda, Joker'in Arkham Asylum'da olduğu, Harley Quinn ile bir araya geldiği ve Gotham Şehri'ni yeniden kaosa sürüklemek için bir plan yaptığı görülüyor.

Joker 5

Joker 2'nin Oyuncuları Kimler?

Joker filminin başrolünde Joaquin Phoenix yer alıyor. Filmin diğer oyuncuları arasında ise Lady Gaga, Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener ve Frances Conroy yer alıyor.