52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen sezon attığı 13 gole rağmen zaman zaman taraftarlarla zaman zaman ise teknik ekiple yıldızı hiç barışmayan Batuhan Er, yönetim ve teknik heyetin raporu doğrultusunda yeni sezonda da takımda tutulmuştu. Batuhan Er ligin beşinci haftasının ardından kadro dışı bırakılırken, devre arasını beklemeden takımdan ayrıldı. Batuhan Er, karşılıklı olarak anlaşarak takımdan ayrıldı.

batuhan er

2023-2024 sezonunda üç haftada sadece iki karşılaşmada 39 dakika sahada kalabilen Batuhan Er, ligde 5.haftada deplasmanda oynanan Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. maçının kadrosuna da dahil edilmemişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nden bu maçın ardından yapılan açıklamada''A takım oyuncularımızdan Batuhan Er’in disiplinsiz davranışları sebebiyle kadro harici yapılarak bundan sonra ki süreçte Alt yapı ile antrenmanlara çıkacağı bilgisini kamuoyunun bilgisine arz ederiz.'' ifadelerine yer verilmişti. Batuhan Er ise uzun süre kadro dışı kaldıktan sonra sözleşmesini karşılıklı olarak fesih etti.

Ahmet Yıldırım'ın Eski Öğrencisi Batuhan Er Kararı Merak Ediliyor Ahmet Yıldırım'ın Eski Öğrencisi Batuhan Er Kararı Merak Ediliyor

Yavuz İncedal'dan sonra takımın başına Ahmet Yıldırım'ı getiren 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Yıldırım da yönetim kararı ile kadro dışı kalan Er'i takıma almamıştı. Ahlatcı Çorum Futbol Kulübü'nde Batuhan Er'e 15 maçta görev veren Ahmet Yıldırım'ın sisteminde 5 gol atan Batuhan Er'in 52 Orduspor Futbol Kulübü kariyeri ise 34 maç ve 13 golle sona erdi.

SAMET KARADAĞ