Kara dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV'nin Öykü Karayel ve İlker Kaleli gibi başarılı isimleri bir araya getiren dizisinden yeni fragman geldi.

Kara dizisinin 3. bölüm yeni fragmanı

Show TV'nin "Kara" adlı dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlanmış ve web sitesinde izleyicilere sunulmuştur. Dizinin bu bölümünde, karakterler arasındaki gelişen olaylar ve dramatik anlar izleyicilerin merakını daha da artırıyor.

Show TV'nin yeni dizisi "Kara", izleyicileri her perşembe saat 20.00'de ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin başrollerinde İlker Kaleli ve Öykü Karayel yer alıyor. "Kara"nın 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları, Aspor web sitesinde yer almakta.

Kara 3. Bölüm Özeti

Kara dizisinin 3. bölümünde, Kara karakteri Rauf Çınar'dan intikam almak için planını sürdürürken, Zeynep ile karşılaşır. Zeynep, evinde beklenmedik bir misafir olduğunu öğrenir ve eve döner, ancak Kara'nın da onunla gitmesi gerekmektedir çünkü kurtarılması gereken biri vardır. Bu sırada, Rauf, Zeynep'in güvende olduğundan emin olmak için Baykal'ı görevlendirir. Zeynep, Kara'nın gizemli haliyle etkilenirken, Kara da Çınar Ailesi hakkında yeni bilgiler edinmeye çalışır. Zeynep, babasının onu korumak için attığı adımların sınırlarını aştığını görünce hayal kırıklığına uğrar ve orayı terk eder. Eve döndüğünde ise başka bir sürprizle karşılaşır. Kara ve ekibi, Rauf'un çalıştığı şirketler hakkında bilgi toplarken, Rauf'a karşı hamlelerini planlarlar. Kara, Zeynep'e daha da yakınlaşacak ve onu herkesin düşündüğünden daha yakın tutacaktır.

Editör: Samet Varol