Ordu Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Fatsa Belediyesi, OSKİ, YEDAŞ, Telekom koordinasyonunda, Dolunay Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan sokaklarda üstyapı çalışmalarına başlanıldı. Çalışmaları inceleyen İbrahim Etem Kibar’a Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, İlçe Başkanı Yasin Sarıçiçek, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, önceki dönem İlçe Başkanı İsa Yüksel, muhtarlar ve daire başkanları eşlik etti.

Fatsa Dolunay 2Dolunay Mahallesi Fatsa’nın en önemli mahallelerinden biri diyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “ Dolunay Mahallemizin yağmur suyu, içme suyu, kanalizasyon, telekom gibi altyapı çalışmalarını Fatsa Belediyesi ile koordineli olarak tamamladık. Şimdide üstyapı çalışmalarına başladık. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.” dedi.

Mahallede Çalışmalara Devam Ediliyor

Dolunay Mahallesinde yapılan yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Ulaşım yatırımları başta olmak üzere, yatırımların her birinin arkasında büyük bir gayret var. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Dolunay Mahallemiz, Çerkezler Tepesi Mesire Alanı projesiyle, kapalı yüzme havuzu, Dolunay iş merkezi, pazar alanları, eğitim ve spor alanlarıyla şehrimizin prestijli mahallelerinden biri haline geldi.” dedi.

Fatsa Dolunay 3Kibar konuşmasını, “Şehrimizin en büyük mahallelerinden biri olan Dolunay Mahallemizde, Büyükşehir Belediyemiz ve OSKİ Genel Müdürlüğü koordinasyonunda altyapı çalışmalarımız kapsamında yol açma, kanalizasyon, yağmur suyu, içme suyu, internet gibi altyapı çalışmalarını tamamlayarak üstyapı çalışmalarına başladık. Uzun süredir devam eden altyapı çalışmalarımızdan dolayı vatandaşlarımızı yorduğumuzun farkındayız. Tüm vatandaşlarımıza anlayış ve sabırları için teşekkür ediyorum. Dolunay Mahallemizi geleceğe en iyi şekilde hazırlıyoruz.” diyerek sonlandırdı.

Haber merkezi

Etem Kibar’dan Pazar Ziyareti Etem Kibar’dan Pazar Ziyareti

Editör: Merve Tepecik