Yeni dönemin Fatsa’da çok daha büyük hizmetlerin, çok daha mega projelerin hayata geçtiği bir dönem olacağını belirten ve yerel seçimlerin başta Ordu iline, Fatsa’ya ve tüm ülkeye hayırlı uğurlu olmasını dileyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Fatsamızda gerçekten gerek Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı, gerek İYİ Parti’nin adayı gerekse de Yeniden Refah Partisi adayıyla birlikte Fatsa tarihinde görülmemiş samimi bir ortamda seçim kampanyası geçiyor. Adaylarımızın hiçbirinin dilinde kavga dili, nefret dili olmadığı için de çok keyifli bir dönem geçiyor. Tabii bunda bizim de payımızın büyük olduğuna inanıyorum.” dedi.

“Burası Karadeniz'in En Büyük Kapalı Pazar Yeri”

Görev süreleri içerisinde geride bıraktıkları 5 yıllık süreçte Fatsa'da tartışılacak, hizmet noktasında bir eksikliği sahada bırakmadıklarına inandıklarını ifade eden Başkan Kibar, “Bugün sahaya çıktığımızda da birçok hemşehrimiz 5 yıl boyunca seçim çalışması yaptığımızı dile getiriyorlar. 5 yıl boyunca yapmış olduğumuz hizmetler olsun, iyi günde kötü günde vatandaşlarımızın yanında olmuş olmamız bugün sahada bizim işlerimizi çok daha kolaylaştırıyor.” dedi.

Fatsa Projeler 3Kibar konuşmasına, “Bulunduğumuz yerden konuşacak olursak hemen yakınımızda Karadeniz'in en büyük Kapalı Pazar Yeri var. Arkamızda sadece il merkezlerine yapılan bir Gençlik Merkezi var. Ayazlı Mahallemiz baştan sona sıfırdan altyapısıyla üstyapısıyla doğal gazıyla yeniden şekillendi. Biraz ilerde çok uzun yıllardır atıl durumda olan özel hastane vardı, oranın Toplum Sağlığı Merkezi’ne dönüşmesi bambaşka bir olay. Şehrimizin her bir tarafına gittiğimizde sadece belediye hizmetleriyle değil kamu yatırımlarımızla birlikte şehrimize kazandırdığımız eserleri görüyoruz ve bundan mutlu oluyoruz.” diyerek devam etti.

Yeni Dönemde Yeni Projeler Olacak

Fatsa Projeler 4Seçimi kazandıkları takdirde önlerindeki 5 yıllık süreci de değerlendiren Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Seçmelerimiz bize güvenir ve destek verir tekrar yeniden Fatsa Belediye Başkanı seçerse Fatsamızda çok daha büyük hizmetlerin çok daha mega projelerin hayata geçtiği Fatsamızda 100 dönümlük bir Millet Bahçesi’nin başladığı, Terzioğlu Tepesi olarak tabir edilen alanda 300 dönümlük bir Millet Ormanı’nın vatandaşımızın hizmetine girdiği, yine galerici esnafımızın satın almış olduğu bir arazide Oto Galericiler Sitesi’nin yapıldığı, Toptancılar Sitesi’nin yapıldığı, Dolunay’dan ve Bolaman'dan Fatsa şehir merkezine gelen bir yürüyüş ve bisiklet yolunun tamamlandığı, altyapı çalışmaları anlamında bu 5 yıllık süreçteki olduğu gibi önümüzdeki 5 yıllık süreçte de çok büyük altyapı yatırımlarının yapıldığı dönem olacak. Ben tüm hemşehrilerime gerek sahada göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür etmek istiyorum. Diğer taraftan da aday olan birbirinden değerli memleketimizi yönetmeye talip olmuş aday olan kardeşlerimize de çıkmış oldukları yolda başarılar diliyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Haber merkezi

Etem Kibar’dan Pazar Ziyareti Etem Kibar’dan Pazar Ziyareti

Editör: Merve Tepecik