Yeni bölüm fragmanında yaşanan heyecan dolu anlar, yeni bölümde izleyicileri nelerin beklediğinin ipuçlarını veriyor. Karakterlerin yaşadığı çatışmalar, sürpriz gelişmeler ve duygusal sahneler, 29. bölümün de soluksuz izleneceğinin sinyallerini veriyor.

Kirli Sepeti 29. bölüm fragmanı

Fragmanda dikkat çeken sahnelerden biri, Ayça Bingöl'ün canlandırdığı Yasemin karakterinin zor bir karar aşamasında olduğunu gösteriyor. Yasemin'in vereceği kararın diğer karakterleri ve olayların seyrini nasıl etkileyeceği merak konusu.

Öte yandan, Cansu Tosun'un hayat verdiği Sude karakteri ise yeni bir sınavla karşı karşıya. Fragmandaki bir sahnede Sude'nin gözyaşlarına boğulduğu görülüyor. Bu duygusal anların sebebi ve Sude'nin nasıl bir yol izleyeceği izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Kirli Sepeti Fragman29

Yeni fragmanın detayları

Ceren Moray'ın canlandırdığı Yelda karakteri de fragmanda dikkat çeken isimlerden. Yelda'nın bir sırrı açığa çıkacak gibi görünüyor. Bu sırrın diğer karakterlerle ilişkilerini nasıl etkileyeceği ve olaylara nasıl yön vereceği büyük bir merak konusu.

Furkan Palalı'nın hayat verdiği Bora karakteri ise zor bir mücadelenin içinde. Fragmandaki bir sahnede Bora'nın sinirlerine hakim olamadığı ve bir kavgaya karıştığı görülüyor. Bora'nın yaşadığı bu gerilimin nedenleri ve sonuçları yeni bölümde netlik kazanacak.

Kirli Sepeti'nin 29. bölümünde, karakterlerin yüzleşmeleri, hesaplaşmaları ve zor kararlar almaları bekleniyor. Sürükleyici senaryosu, şaşırtıcı gelişmeleri ve duygusal sahneleriyle dikkat çeken dizi, yeni bölümüyle de izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

Kirli Sepeti'nin yeni bölümü 5 Mayıs Pazar günü saat 20.00'de NOW TV'de yayınlanacak. Dizinin hayranları, sosyal medyada yeni bölümle ilgili tahminlerini ve beklentilerini şimdiden paylaşmaya başladı.

Geçtiğimiz bölümlerde yaşanan şoke eden olayların ardından, yeni bölümde dengelerin nasıl değişeceği ve karakterlerin nasıl bir yol izleyeceği büyük bir merak konusu. Kirli Sepeti, her zamanki gibi sürükleyici hikayesi ve sürprizleriyle ekran başındakilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Kirli Sepeti dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Kirli Sepeti, Fox TV'de yayınlanan yeni bir Türk televizyon dizisidir. Dizinin konusu ve başlıca oyuncuları şöyle:

Dizi, İstanbul'un zengin bir muhitindeki butik bir sitede çalışan hizmetliler ile onların işverenlerinin iç içe geçmiş hayatlarını konu alıyor. Yukarıdakiler (zenginler) ve aşağıdakiler (hizmetliler) arasındaki büyük uçurumu gözler önüne seriyor. Aşk, sırlar, yalanlar ve tüm bunlara rağmen birbirine destek olan üç kadının hikayesini anlatıyor.

Sitede çalışan Meryem adlı bir bakıcının ölümü, bazı site sakinlerinin hayatını derinden etkilerken bazıları ise hayatlarına olduğu gibi devam eder. Dizi, bu ölümün ardından gelişen olayları işliyor.

Başlıca Oyuncular:

- Ayça Bingöl - Songül karakterini canlandırıyor.  
- Ceren Moray - Hayriye karakterini canlandırıyor.
- Cansu Tosun - Medine karakterini canlandırıyor.
- Serkay Tütüncü - Kahraman karakterini canlandırıyor. (Diziden ayrıldı)
- Halil İbrahim Ceyhan - Murat karakterini canlandırıyor.
- Melisa Döngel - Aylin karakterini canlandırıyor.
- Gözde Seda Altuner  
- Bestemsu Özdemir
- Aleyna Özgeçen
- Deniz Sarıkaş
- Serhat Kılıç 
- Devrim Yakut

Dizi, sınıfsal farklılıkları, aşkı, sırları, yalanları işlerken üç kadının (Songül, Hayriye, Medine) dayanışmasına da odaklanıyor. Dram türündeki dizi, İstanbul'da çekiliyor. Yapımcılığını MedYapım, yönetmenliğini ise Ece Erdek Koçoğlu üstleniyor.