Cuma akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti'nde heyecan devam ediyor. Dizinin ekrana gelen son bölümünde Pembe, Görkem'e savaş açarken, Umut ve Nursema cephesinde önemli gelişmeler yaşanmıştı. Kızılcık Şerbeti 59. bölüm fragmanı, Nursema ile Umut arasında yaşananların ardından merakla bekleniyor. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 59. Bölüm 1. fragmanı.

Kızılcık Şerbeti 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Nursema'nın evi terketmesi ve ardından gelişen olaylar, Kızılcık Şerbeti 59. Bölümde neler yaşanacağına dair merakı artırdı. Kızılcık Şerbeti 59. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show TV'nin yapımını Gold Film'in üstlendiği, reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 59. bölümünden ilk tanıtımına yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

kizilcik-serbeti-nursema_640x448

Kızılcık Şerbeti 58. Bölüm Özeti

Kızılcık Şerbeti'nin 58. Bölümünde Fatih ile evlenmesi için çok uğraştığı Görkem'in bir anda değişmesiyle çok şaşıran Pembe, ne yapacağını bilemez. Bir süre durumu idare etmeye çalışsa da kısa sürede sesini yükseltmek zorunda kalacaktır. Çimen'in, Görkem'in düğününe gelmemiş olması babası olarak Kayhan'ı çok rahatsız etmiştir, bu konunun peşini bırakmayacaktır. Ömer ve Kıvılcım'ın aynı evde yaşamaya başlaması ikiliyi çok mutlu ederken, bir takım sorunları da birlikte getirecektir. Nilay'ın ısrarlarından vazgeçmemesi sonucunda Giray dna testi yaptırmaya karar verir. Umut ve Nursema evliliklerini kurtarmaya çalışmakta, ancak her geçen gün işleri daha da zorlaşmaktadır. Pembe'yi itmediğini ve dolayısıyla masum olduğunu kanıtlamak Alev için çok önemlidir, bu konuyu açıklığa çıkarmak için uğraşacaktır. Ona en büyük yardım elini uzatacak kişi sürpriz bir şekilde hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacaktır.

"Kızılcık Şerbeti", 59. bölümüyle 19 Nisan Cuma akşamı 20.00'de Show TV'de!