Duygusal sahneleri, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken "Korkma Ben Yanındayım", kısa süre içinde seyircilerin kalbini kazanmayı başarmıştı. Ancak tüm bu özelliklerine rağmen reyting savaşlarında aradığı başarıyı bulamayan dizi, yedinci bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Başrollerini Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu gibi sevilen isimlerin paylaştığı ve her bölümüyle izleyiciyi farklı duygusal yolculuklara çıkaran dizi, bu akşamki final bölümünde izleyicilerini son kez büyüleyecek gelişmelerle dolu bir finalle karşı karşıya bırakacak.

Dizi Dünyasında Final Zamanı: "Korkma Ben Yanındayım" Ekranlara Veda Ediyor

Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Nilsu Berfin Aktaş gibi ünlü isimlerin rol aldığı "Korkma Ben Yanındayım" dizisi, reytinglerde beklenen başarıyı gösteremediği için ekranlara veda ediyor. Dizi, 7. bölümüyle final yaparak seyircilerine son kez merhaba diyecek.

Korkma Ben Yanindayim Fragman7

Önceki bölümde, Mert'in pişmanlık duygularıyla boğuştuğunu ve İnci ile Mustafa ile yüzleşmeye hazırlandığını gördük. Hastanede yaşanan rehine krizi sırasında İnci'yi kurtarmak için Mert ve Mustafa'nın nasıl bir yarış içine gireceği merak konusu olmuştu. Final bölümünde, Masal'ın gerçek babasının kim olduğunun aileler tarafından öğrenilip öğrenilmeyeceği sorusu ise izleyicilerin en çok merak ettiği detaylardan biri olarak öne çıkıyor.

Veda Bölümüne Özel Hazırlıklar

"Korkma Ben Yanındayım"ın final bölümü, 27 Nisan Cumartesi günü saat 20.00'de NOW platformunda yayınlanacak. Dizinin veda bölümü, karakterlerin kaderlerini belirleyecek önemli gelişmelere ve duygu yüklü anlara sahne olacak.

Dizinin hayranları için son bölümü kaçırmamak adına yayın saatlerine dikkat etmekte ve platform üzerinden izlemeye hazır olmakta fayda var. Final bölümünün ardından karakterlerle vedalaşmak ve dizinin bıraktığı izi değerlendirmek ise izleyicilere kalmış.