Ordu Büyükşehir Belediyesi vatandaşların vergisini çöpe atmaya devam ediyor. Belediye tarafından geçtiğimiz aylarda trilyonlarca para verilerek alınan ve belediye önünde sergilenen tarım aletleri adeta hurdaya döndü.

CHP Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sami Torun, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından trilyonlarca para verilip alınan tarım aletlerinin fotoğrafını paylaşarak, “Ordu Büyükşehir Belediyesinin saçma projeleri yüzünden borç katrilyonları buldu.” Dedi.

Torun, “Ordu Büyükşehir Belediyesinin milyonlar verip aldığı, 6 ay belediyenin önünde,6 ay da Durugöl yerleşkesinin önünde sergilediği tarım araçları elde kaldı.” Dedi.

Hurda 2

Saçma projeler yüzünden ödemeler borca gidiyor

Aynen daha önce gösterdiğim hurdaya gidecek olan akıllı bisikletler gibi bunları da yakında pas içerisinde boyaları dökülmüş görebiliriz diyen Torun, “Üzerlerindeki etiketler dahi sökülmeden 1 yıldan fazla zamandır bekliyor. Ordu Büyükşehir Belediyesinin borcu; bu harcamalar yüzünden, Altınordu’da ki mezbahayı kapatıp Fatsa’ya kaz kesimhanesi açmak gibi saçma projeler yüzünden katrilyonları buldu. Ordumuza yatırım olarak dönmesi gereken ödemeler borca, faize gitti!” Diye konuştu. haber merkezi

Hurda 3

OBB Yenileme Yerine Yama Yapıyor OBB Yenileme Yerine Yama Yapıyor

Editör: Soner Özdemir