Star TV'de izleyiciyle buluşan sezonun dikkat çeken yapımlarından biri olan "Ömer" dizisi, son zamanlarda Gamze adlı karakteri canlandıran oyuncunun diziden ayrılacağına dair söylentilerle gündemde. Peki Ömer dizisi Gamze diziden ayrılacak mı neden? Gökçe Bahadır dizide ölecek mi? soruları merak ediliyor. İşte detaylar...

Ömer dizisi Gamze diziden ayrılacak mı neden? 

OGM Pictures tarafından yapımcılığı üstlenilen ve Star TV'de yayınlanan Ömer dizisi, yeni sezonun dikkat çeken yapımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Gülizar Irmak'ın kaleme aldığı senaryosuyla ve Cem Karcı'nın yönetmenliğiyle dikkat çeken dizi, 9 Ocak'ta ilk bölümüyle ekranlara geldi ve kısa sürede büyük bir beğeni topladı.

Başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay gibi usta oyuncuların yer aldığı bu yapımda, Gamze karakterine hayat veren Gökçe Bahadır'ın yaptığı açıklamalar izleyiciler arasında heyecan yarattı. Sosyal medyada ise bazı kullanıcılar Gamze karakterinin diziden ayrılacağını iddia etti. Gamze karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, şu an için diziden ayrılma kararı almış gibi görünmüyor. Önceki sezonlarda Gamze'nin eski eşi Haluk rolüyle "Ömer" dizisine katılan ve olay yaratan oyuncu Rüzgar Aksoy, yeni sezon öncesinde projeden ayrılma kararı almıştı.

Gökçe Bahadır dizide ölecek mi?

Star TV'de yayınlanan "Ömer" dizisinin başrol karakteri Gamze (Gökçe Bahadır)'ın dizide ölecek mi sorusu merak edilsede henüz öleceği konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Bambaşka Biri dizisi Nükhet kimdir? Aslı Orcan kim kaç yaşında nereli oynadığı diziler Bambaşka Biri dizisi Nükhet kimdir? Aslı Orcan kim kaç yaşında nereli oynadığı diziler