Bu sezon yaptığı transferlerle hedefini şampiyonluk olarak belirleye ve Süper Lige çıkmak isteyen Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde hafta içi mesaisi var. Cumartesi günü kritik maçta kendi sahasında  Samsun Yabancılar Pazarıspor karşısında net bir galibiyet alan ve liderliğini sürdüren Ünye Gücü Futbol Kulübü, bugün deplasmanda Konya İdman Yurdu ile karşı karşıya gelecek. Alt sıralardaki rakibini yenmek isteyen Ünye Gücü Futbol Kulübü, Konya'dan galibiyetle dönmek istiyor.

Ünye-Gücü-Futbol-Kulübü-5

Ünye Gücü Futbol Kulübü Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla maç öncesinde sahaya çıkaracağı ilk 11'i açıklarken yeni transferlerden Tuany Gomes ve Princess Owusu'ya ilk 11'de şan verecek. Ünye Gücü Futbol Kulübü, Konya'da sahaya Damla, Nazmiye, Sevilay, Nehir, Melisa, Bahar, Aleyna Meral, Mislina, Thuany Gomes, Cansu ve Princess Owusu ilk 11'i ile sahaya çıkacak. Lider olan ve en yakın rakibi Horozkent Spor Kulübü'nün iki puan önünde olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, Konya İdman Yurdu'nu ilk yarıda Ordu'da oynanan maçta 3-0 yenmişti.

Ünye-Gücü-Futbol-Kulübüü-1

Konya İdman Yurdu ile Ünye Gücü Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma bugün saat 12:00'de Konya Şehit Muharrem Samur Stadyumu'nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ