Milletvekili Şanlıtürk, Ordu’da planlanan yatırımlar için kaynakların peyderpey gelmeye başladığını belirterek Organize Sanayi Bölgeleri için talep edilen rakamların parça parça geldiğini ve böylece yatırımların hız kesmeden devam edilmesi için yapılan ve yapılmakta olan hizmetlerin takipçisi olmaya devam edeceklerini ifade etti.

ODÜ’ye kaynak

Milletvekili Şanlıtürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Ordu Üniversitemizin bazı eksiklerini tamamlaması için elimizden gelen her gayreti göstermeye devam ediyoruz. Eksik olan bazı binalarımızın tamamlanması için çalışmalarımız devam ediyor. 
Üniversitemizin eğitimde ki kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak için finansal kaynaklar bakımından bu seneki eğitim-öğretim döneminde Bir Milyon 508 Bin Lira gibi bir kaynak aktardık. İlerleyen dönemlerde bu tür desteklerimizi Üniversitemiz için sağlamaya devam edeceğiz. 
Üniversitemize mimarlık ve mühendislik fakültesinin bir an önce kazandırılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

OSB’ler için ödenek geldi

Şanlıtürk, açıklamasının devamında ise; “Organize Sanayi Bölgelerimiz (OSB) içinde ödenek talebinde bulunmuştuk. Mecliste de bu talebimizi dile getirmiştik. Sağ olsun Bakanımız bu talebimize kayıtsız kalmayarak talebimizi peyder pey göndermeye başladılar. 
Ünye, Fatsa ve Altınordu ilçelerimizde ki sanayi bölgelerimiz İnşallah önümüzde ki süreçte hedeflenen seviyelere gelecektir. Bizim şuan ihtiyacımız olan tek şey birlik ve beraberlik tesisimizin bozulmamasıdır. Bu minvalde çözemeyeceğimiz hiçbir problemin olmayacağına hiç şüphemiz yoktur” diye konuştu. Haber merkezi

Şanlıtürk: Küçük Esnafın Dükkan Açacak Alanı Yok Şanlıtürk: Küçük Esnafın Dükkan Açacak Alanı Yok