2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off 3.Turu'nda bugün Aliağa Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü karşı karşıya gelecek. Final öncesinde son 90 dakika olacak olan karşılaşma öncesinde ise Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Altınordu Sahil'de dev ekran kurulacağını açıkladı. Ulaş Tepe yaptığı açıklamada  “2. Lig mücadelesi veren temsilcimiz 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Aliağa Futbol A.Ş. deplasmanda gerçekleştireceği müsabakayı yakından takip etmek isteyen tüm taraftarlarımızı ve hemşehrilerimizi bugün saat 16’da Akyazı mahallemizdeki Ücretsiz Otopark Alanı’na bekliyoruz.'' dedi.

Aliağa Futbol A.Ş. - 52 Orduspor Futbol Kulübü Maçı Youtube'de Aliağa Futbol A.Ş. - 52 Orduspor Futbol Kulübü Maçı Youtube'de


Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Ayvalıkgücü Belediyespor ile oynadığı 2.Tur mücadelesinde Balıkesir'de tribünde yer almıştı. Aliağa Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki TFF 3.Lig Play-Off 3.Tur rövanş mücadelesi 20 Mayıs Pazartesi günü saat 16:00'da Aliağa Atatürk Stadyumu'nda oynanacak.


İşte 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün tur ihtimalleri

52 Orduspor Futbol Kulübü 1-0'ın rövanşında İzmir'e gitti ve üç ihtimalli maçın en az iki ihtimaline odaklanmış durumda. Ordu ekibinin adını finale yazdırması için önünde avantajlı durumlar bulunuyor. Aliağa Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki kritik mücadelenin olası beraberliği ya da 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün galibiyeti ile tur atlayan taraf 52 Orduspor Futbol Kulübü olacak. Aliağa Futbol A.Ş.'nin tek farklı galibiyetinde ise maç uzatmaya gidecek. Aliağa Futbol A.Ş.'nin 90 dakikalık dilim içinde tur atlaması için ise 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün iki ya da daha fazla farkla yenmesi gerekecek.

Editör: Samet Karadağ