2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., geçmiş iki sezonda yakaladığı başarıyı yakalayamamış ve ligi Play-Off potasının dışında tamamlamıştı. Sezon başında İsa Akçay başkanlığında yeni bir teknik heyet ve kadro kuran Orduspor 1967 A.Ş., sezon başından sonuna kadar ise takımın başına beş teknik direktör gelmişti. Orduspor 1967 A.Ş. kulüp tarihinde profesyonel liglerde üçüncü sezonunu geride bırakırken bu sezon ise 41 puan toplayarak sezonu Play-Off potasının dışında tamamlayarak taraftarlarını üzmüştü.

Orduspor 1967 A.Ş. bu sezon ligde 28 maça çıkarken bu maçlarda 11 galibiyet, 8 beraberlik ve 9 mağlubiyet almıştı. Orduspor 1967 A.Ş. aldığı galibiyetlerden ikisini Balıkesirspor'dan alırken Balıkesirspor maçları dışında diğer maçlarda rakiplerine en az iki puan kaybetti. Orduspor 1967 A.Ş. bu sezon ligde çift maçlı sistemde Sebat Gençlikspor, Bursa Yıldırımspor, İdaş Çatalcaspor ve Armoni Alanyaspor karşısında kazanamadı. Orduspor 1967 A.Ş. dört rakibi dışında ise ligde 10 rakibi karşısında kazandı.

Orduspor 1967 A.Ş.'nin bu sezon puan verdiği takımlar ise 13 takım olarak kayıtlara geçti. Ordu ekibi 13 takımdan 9'u karşısında oynadığı çift maçlı sistemde birini kaybederken yedi rakibi karşısında oynadığı maçlardan ise birinden beraberlik aldı. İşte Orduspor 1967 A.Ş.'nin bu sezon oynadığı maçlarda sonuçlar

Sultanbeyli Belediyespor / MAĞLUBİYET - GALİBİYET
Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü / MAĞLUBİYET - GALİBİYET
Sebat Gençlikspor / MAĞLUBİYET - BERABERLİK
Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü / MAĞLUBİYET - GALİBİYET
Tokat Belediye Plevnespor / GALİBİYET - MAĞLUBİYET
Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. / BERABERLİK - GALİBİYET
Balıkesirspor / GALİBİYET - GALİBİYET
Bursa Yıldırımspor / BERABERLİK - BERABERLİK
Çatalcaspor  / BERABERLİK - MAĞLUBİYET
Nevşehir Belediyespor / MAĞLUBİYET - GALİBİYET
23 Elazığ Futbol Kulübü / GALİBİYET - MAĞLUBİYET
Muş 1984 Muşspor / GALİBİYET - BERABERLİK
Armoni Alanya Kestelspor / BERABERLİK - MAĞLUBİYET
Siirt İl Özel İdarespor / BERABERLİK - GALİBİYET
 

Editör: Samet Karadağ