Orduspor 1967 A.Ş. forması ile Ordu 1.Amatör Lig'de Bölgesel Amatör Lig'e oradan da 3.Lige çıkan takımın parçası olan Yağız Berkay Hazar, geçen sezonun devre arasında takımla olan sözleşmesini karşılıklı olarak fesih etmiş ancak sezon başında takıma yeniden katılmıştı. Orduspor altyapısında futbola başladıktan sonra Orduspor 1967 A.Ş'de yeni sezonda forma şans bekleyen ancak sezonun ilk yarılık bölümünde bir dakika bile süre alamayan Yağız Berkay Hazar'in yeni adresi Edirnespor oldu.

hazar berkay


Orduspor 1967 A.Ş.'nin 2.Etap kamp çalışmaları için gittiği Afyon kampında yer alan Yağız Berkay Hazar, Ordu'da yeniden toplanan kadroda da yer almıştı. Kariyerinde Orduspor forması ile Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk sevinci yaşadıktan sonra aynı sevinci Orduspor 1967 A.Ş.'de de yaşayan 2001 doğumlu oyuncu, ilk kez Ordu dışında forma giyecek. Orduspor 1967 A.Ş.'de Cahit Erçevik geldikten sonra forma süresi azalan Yağız Berkay Hazar, Edirnespor'da yine Cahit Erçevik ile çalışacak.

berkay hazar

Kariyerinde TFF 3.Lig'de şu ana kadar 15 maça çıkan ve bu maçlarda 2 gol atan orta saha oyuncusu Yağız Berkay Hazar, kariyerindeki son resmi maçını ise 23 Kasım 2022 tarihinde oynamış ve bu maçın son 13 dakikasında sahaya dahil olmuştu.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ