2023-2024 sezonunda üçüncü kez 3.Lig'de mücadele eden ve geçen iki sezonda olduğu gibi bu sezon da Play-Off oynamak isteyen Orduspor 1967 A.Ş., sezon başında Ünye 1957 Spor ile birleşme noktasında sezonu geç açmıştı. Birleşme konusunda farklı söylentiler konuşulmasına rağmen somut bir olay yaşanmamış ve takımın başında Muzaffer Taşkın getirilmişti. Orduspor 1967 A.Ş.'de bu hamlenin ardından yönetim değişirken, başkanlık görevini teslim alan İsa Akçay, teknik direktör değişikliğine giderek 10 gün görevde kalan Muzaffer Taşkın'ın yerine göreve Cüneyt Tiryaki'yi getirmişti.

muzaffer taşkın-1

Cüneyt Tiryaki ile şampiyonluk hedefi koyan Orduspor 1967 A.Ş., üç haftalık süreçte puansız kalarak ligin dibine gerilemişti. Orduspor 1967 A.Ş.’de hem puansız geçen üç hafta hem de sahada oynanan kötü oyun sonrasında eleştirilerin odak noktası olan Cüneyt Tiryaki’de son oynanan Sebat Gençlikspor maçında da tribünlerden tepkiler gelirken, 2-1 mağlubiyetle biten maçın ardından Cüneyt Tiryaki’nin de istifa etmişti. Tiryaki'nin ardından göreve Bülent Demirkanlı gelirken Demirkanlı ile ligde 11 maça çıkan ve maçlarda 4 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Orduspor 1967 A.Ş.'de tecrübeli teknik adam ile devre arasında yollar ayrılmıştı.

Cüneyt Tiryaki-2

bülent demirkanlıı

Sezonun ikinci yarısında ise göreve Sinan Yücer getirilirken, bu sezonun dördüncü teknik direktörü olan Sinan Yücer de sezonu tamamlayamadı.  Orduspor 1967 A.Ş.'de şu ana kadar 11 maça çıkan Yücer 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet alan Sinan Yücer ile sezon dört hafta öncesinde yollar ayrıldı.

Sinan yücer-3