Sezon başında koyduğu hedefin oldukça uzağında kalan ve devre arasında şu ana kadar kadrosuna 10 futbolcu transfer eden Orduspor 1967 A.Ş.'de, geçtiğimiz iki sezon takım kadrosunda olan ancak bu sezon Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü'ne transfer olan Metin Sevinç transferi çıkmaza girdi. Başkent ekibinin yüksek bonservis bedeli istediği ve uzlaşmaya yanaşmadığı transfer şimdilik rafa kalkarken, Orduspor 1967 A.Ş. rotayı Anıl Arıcıoğlu'na çevirdi.

Orduspor-1967-A.Ş..-10

Fethiyespor'da profesyonel olduktan sonra Altınordu ve Nazilli Belediyespor formaları giyen ve bu sezon 3.Lig'e gelerek Tokat Belediye Plevnespor'a transfer olan Anıl Arıcıoğlu, yeni takımında şu ana kadar 15 maça çıkarken bu maçlarda 3 gol atma sevinci yaşadı. Tokat Belediye Plevnespor ile kiralık sözleşmesini fesih etmek isteyen Anıl Arıcıoğlu için Orduspor 1967 A.Ş. sıraya girdi.

Bonservisi Altınordu'da olan ve kariyerinde şu ana kadar 1.Lig'de 15 maça çıkan Anıl Arıcıoğlu, 2.Lig'de ise 56 maçta 5 gol ve 3.Lig'de 72 maçta 15 gol atmıştı. Anıl Arıcıoğlu, Tokat Belediye Plevnespor'un ikinci yarıdaki ilk maçın kadrosunda ise yer almadı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ