Sezon başında Ünye 1957 Spor ile birleşme sürecinde oldukça zaman kaybeden ve geç kurduğu kadro yapısıyla liderlik yarışından oldukça uzak kalan Orduspor 1967 A.Ş.’de, yönetim düğmeye bastı. Sezon başında görevi devralan İsa Akçay ve ekibi, sezonun devre arasında teknik direktör değişikliği yaparken bu sezon dördüncü teknik direktör Orduspor 1967 A.Ş. ekibinin kapısından içeri girdi.

Doğancan aynacı-3

Orduspor 1967 A.Ş.’de devre arası hazırlık süreci Antalya’da sürerken, Sinan Yücer gözetimindeki Orduspor 1967 A.Ş.’de hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlarla birlikte transfer bombaları arka arkaya patlamaya başladı. Orduspor 1967 A.Ş. şu ana kadar dış transferde Habib Biçer, Halil Can Ayan, Doğancan Aynacı, Osman Bodur, Ahmet Batuhan Akyüz, Bekir Demircan, Ufuk Özcan, Cengizhan Şarli ve İlyas Yılmazer’i transfer etti.

Orduspor 1967 A.Ş.-61

Profesyonel liglerde üçüncü sezonu olan ve devre arasında şu ana kadar dokuz futbolcuyu kadrosuna katan Orduspor 1967 A.Ş.’de şu ana kadar takımdan resmi olarak ayrılan futbolcular ise Cihan Şentürk, Güney Tutcuoğlu, Gürcan Gözüm, Kadir Taşoğlu ve Mustafa Samican Keskin oldu.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ