Güldürmeyen Adam olarak tanınan Özcan Özçelik'in yeni hali, sosyal medyada büyük yankı uyandırmasının ardından Özcan Özçelik kimdir kaç yaşında? soruları merak ediliyor. İşte merak ettiğiniz her şey haberimizde...

Özcan Özçelik kimdir kaç yaşında? 

2013 yılında stand-up gösterilerini yayınlamaya başlayan Özcan Özçelik, sahnede mizahına gülmeyen seyirciler nedeniyle “Stand-Up’ına Gülünmeyen Adam” olarak tanındı. Kaç yaşında olduğu hakkında net bir bilgi bulunamıştır.

Özcan Özçelik, mizahına yeterince güldürememesiyle gündeme gelmesinin ardından dün gece Makine Kafa programında konuk oldu. Programa katılan Özçelik, seyircilerinin gösterilerine gülmemesine ilişkin ilginç bir varsayım sundu. Kendisine gülmeyen insanların ekonomik ve kişisel sorunlarla boğuştuğunu belirten Özçelik, “Bu insanların kira, kredi kartı borcu ve aldatılma hikayeleri gibi sorunları var. Ben ne yapabilirim ki? Elimden gelen bir şey yok,” diyerek durumu açıkladı.

Özcan Özçelik,  “Çağla ve Alişan ile Her Şey Dahil” programına ilk canlı yayın deneyimi için konuk olmuştu. Aynı yıl, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan Özçelik, jüri üyeleri Hülya Avşar, Acun Ilıcalı ve Eser Yenenler’in oylarıyla elendi. Bu gelişme, komedyenin stand-up kariyerinde dönüm noktalarından biri olarak kayıtlara geçti.

Testo Taylan, Özcan Özçelik'i Buldu

YouTuber Testo Taylan, internetin unutulmuş yıldızlarından Özcan Özçelik'i bulup evinde ziyaret etti. Özçelik, bir dönemin popüler isimlerinden biri olmasına rağmen şu anda simitçilik yaparak geçimini sağlıyor. Özçelik, geçirdiği zor yıllara rağmen kızlarının ev ekonomisine katkıda bulunduğunu belirtti ve kendisini zamanında linç edenlere duyduğu kırgınlığı dile getirdi.

Taylan’ın ziyareti sırasında, Özçelik'e yeniden gösteri yapma teklifi sundu. Bu teklif karşısında şaşıran Özçelik, düşünmek için biraz zamana ihtiyacı olduğunu ifade etti. Hayatın ona sunduğu bu yeni fırsatla ilgili kararını ilerleyen günlerde vereceğini belirtti.

Editör: Kerim Gültaş