2023-2024 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig'de sezonun devre arasında giren Perşembespor'da, takımın devre arasında dağılması beklenirken ilk ayrılık gerçekleşti. İki sezondur Bölgesel Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor forması giyen ve bu sezon Perşembespor'a transfer olan Asımcan Çaykıran, sosyal medyada yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını söyledi.

Perşembespor-29

Perşembespor formasıyla bu sezonun ilk yarısında 9 maça çıkan Asımcan Çaykıran, Bölgesel Amatör Lig'de 50 maça çıkarken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Perşembespor ile kendi isteğin doğrultusunda ayrılmış bulunmaktayım. Geri kalan süreçte Perşembespor'a başarılar dilerim' dedi. Asımcan Çaykıran ile Ordu 1.Amatör Lig'de hedefi olan takımlar ilgilenirken aynı zamanda Bölgesel Amatör Lig'den de teklifler alacağı öğrenildi.

Perşembesporr-7

Orduspor’un Trendyol 1.Lig’de mücadele ettiği son sezonda henüz 16 yaşında sahaya çıkan ve Prijovic, Nobre gibi forvetlere karşı savunma yapan Asımcan Çaykıran, 12 kez 1.Lig, 5 kez 2.Lig, 52 kez 3.Lig ve 2 kez Türkiye Kupası maçlarına çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ