Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Pixel Tap by Pixelverse'nin ne olduğu merak ediliyor. İşte merak edilen Pixel Tap by Pixelverse nedir? sorusunun yanıtı haberimizde...

Pixel Tap by Pixelverse nedir?

Pixel Tap by Pixelverse, oyuncuların telefon ekranlarına dokunarak ödül kazanabilecekleri bir mobil oyundur. Oyun,blockchain teknolojisi üzerine kurulmuştur ve oyun içi para birimi olarak $PIXFI token'ı kullanır.

Oyuncular, ekranlarında beliren pikselli karakterlere dokunarak $PIXFI kazanabilirler. Ne kadar çok dokunurlarsa, o kadar fazla $PIXFI kazanabilirler. Oyuncular ayrıca günlük görevleri ve zorlukları tamamlayarak da $PIXFI kazanabilirler.

$PIXFI, yeni karakterler ve güçlendirmeler gibi oyun içi öğeleri satın almak için kullanılabilir. Ayrıca bir oyuncunun kripto para cüzdanına da çekilebilir.

Pixel Tap by Pixelverse, iOS ve Android cihazlarda indirilebilen ücretsiz bir oyundur.

Pixel Tap by Pixelverse'in bazı özellikleri şunlardır:

  • Pikselli karakterlere dokunarak $PIXFI kazanın
  • Daha fazla $PIXFI kazanmak için günlük görevleri ve zorlukları tamamlayın
  • Oyun içi öğeleri satın almak için $PIXFI kullanın
  • $PIXFI'yi kripto para cüzdanınıza çekin
  • Ücretsiz oynayın

Pixelverse'e Nasıl Başlanır:

Pixelverse'e başlamak için önce bir kripto para cüzdanı oluşturmanız gerekir. MetaMask veya Trust Wallet gibi popüler bir cüzdan seçebilirsiniz. Cüzdanınız olduğunda, Pixelverse web sitesine gidebilir ve bir hesap oluşturabilirsiniz.Hesabınızı oluşturduktan sonra, PIXEL satın almanız gerekir. PIXEL'i Binance veya CoinMarketCap gibi borsalarda satın alabilirsiniz. PIXEL'iniz olduğunda, oyuna başlayabilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi